Dołącz 14 czerwca o godzinie 18:00 do webinaru organizowanego przez redakcję Mojego Ogródka „Królowe ogrodu – róże. Wszystko, co chciałbyś o nich wiedzieć!”. Zapoznaj się z planem wydarzenia i przekonaj się, że dawka wiedzy, którą wtedy otrzymasz jest imponująca i nie będzie to stracony czas:

Grupy róż i odmiany polecane do uprawy

Wybieramy miejsce w ogrodzie dla róż (wymagania, stanowisko)

Na balkonie i tarasie

Jak kupować sadzonki róż

Sposób sadzenia

Pielęgnacja róż:

Cięcie wiosenne i letnie (także do wazonu)

Nawożenie

Okrywanie na zimę

Rozmnażanie

Choroby i szkodniki

Zastosowanie róż w kuchni i w kosmetyce

Podczas 30 minutowej sesji Q&A nasz ekspert odpowie na pytania zadawane podczas webinaru.

Dostęp do webinaru jest tylko dla zapisanych.

Co zrobić, żeby się zapisać? Wystarczy wejść na stronę https://tiny.pl/9blmn, wpisać w odpowiednie pola imię i adres mailowy. Za chwilę przyjdzie na skrzynkę mailową informacja zwrotna z linkiem do transmisji (na portalu Mój ogródek) oraz hasłem, które należy wpisać po aktywacji linku.

Webinar poprowadzi dr inż. Adam Marosz – ogrodnik z wykształcenia i zamiłowania. Absolwent Akademii Rolniczej w Lublinie. Ponad 21 lat związany był zawodowo z Instytutem Ogrodnictwa, a od 2008 roku do dziś, również z Państwową Uczelnią im. Stefana Batorego w Skierniewicach jako wykładowca na kierunku ogrodniczym. Dendrolog, szkółkarz i popularyzator roślin. Autor książek i artkułów. Od 1996 roku stale współpracujący z wydawnictwem Działkowiec. W 2021 r. za działalność w zakresie popularyzacji roślin, nagrodzony Honorowym Laurem Związku Szkółkarzy Polskich.

Zapisz się: https://tiny.pl/9blmn

Termin nie pasuje? Nie martw się, zapisane osoby otrzymają nagranie webinaru, które będą mogły obejrzeć w ciągu kolejnych 4 dni.

Transmisja będzie dostępna na portalu www.mojogrodek.pl