W dniu 30 września 2021r. odbyły się w Koszalinie krajowe dni działkowca. OZ PZD Koszalin uczestniczył w święcie on-line. Okręgowy Zarząd zaprosił do uprzednio przygotowanych obchodów dni działkowca Panią Zuzannę Sugier ROD „RELAKS” Koszalin oraz Pana Tadeusza Brankiewicza ROD im. „M.BUCZKA” Koszalin.

Zaproszono także uczestników konkursu krajowego pn. „ROD 40-lecia PZD”, gdzie przyznano wyróżnienia. Wśród wyróżnionych znalazł się ROD „KOLEJARZ” w Białogardzie, który otrzymał specjalny puchar, dyplom oraz nagrodę pieniężną 2000 zł.

W konkursie krajowym na najpiękniejszą działkę w ROD w 2021r. Krajowy Zarząd PZD przyznał wyróżnienie dla Państwa Moniki i Wisława Szada-Borzyszkowscy – działka w ROD im. „E. Gierczak”
w Koszalinie. Wyróżnieni Państwo otrzymali nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł oraz pamiątkowy dyplom.

W uroczystościach obchodów Krajowych Dni Działkowca uczestniczył Prezes OZ PZD w Koszalinie Pan Marian Sekulski oraz sekretarz OZ PZD Pani Zuzanna Sugier.

Zaproszeni goście podzielili się wrażeniami oraz przygotowanym tradycyjnym bochnem chleba oraz tortem z okazji jubileuszu 40-lecia PZD.Informujemy, że z dniem 18.10.2021r. uruchomiliśmy stronę internetową, która nie była od dłuższego czasu.